Uczestnicy

Zapraszamy do udziału w Programie Certyfikującym Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego "Smaczne bo Podkarpackie" wszystkich producentów żywności z siedzibą na terenie województwa podkarpackiego.

Uczestnicy - edycja 2018:

  1. Piekarnia ROZTOCZYŃSKI Spółka z o.o. - Podpłomyk milenijny
  2. Cukiernia Pokusa Marta Rączka-Żurawska - Finezja
  3. P.P.H.U. "KOS" Sp.j. K. Mazur, W. Zych - Galaretki mięsne
  4. Fabryka Ciast i Cukrów Dr Stanisława Gurgula Sp. z o.o. - Biszkopty
  5. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna - Kefir ekologiczny kubek 380 ml, Kefir z Jasienicy Rosielnej 400 ml
  6. P.H.U. Wojciech Czuba Piekarnia Dobry Chleb - Chleb ze słonecznikiem
  7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe "Cimesmak" Artur Legutko - 1. Żurek Biały Brzeźnicki 480 ml, 2. Barszcz biały z Brzeźnicy 500 ml
  8. Kurek Justyna Firma Handlowo-Usługowa "Juvita" - Szynka tradycyjna
  9. Zakład Przetwórstwa Mięsnego "SZAREK" Andrzej Szarek - Bigos
  10. "MASARNIA OSIP" Zygmunt i Kamil Osip - Kiełbasa szynkowa prezydencka
  11. Zakład Przetwórstwa Mięsnego "DRĄG" s.c. - Salceson domowy
  12. LEDA-SER Leszek Jakimowicz - Sery ziołowe
  13. Bieszczadzka Spiżarnia Anna Książek - Olej rzepakowy
  14. Wyrób Wędlin Bogusław Szymański - Szynka wędzona z Nowego Sioła
  15. Marek Nowiński Sklep Winnicy Dwie Granice - Czerwone Wina
  16. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MATEO Stanisław Cabaj - Pierogi z kapustą i grzybami
  17. Masarnia "SOCHA" Roland Socha - Kiełbasa wiejska
  18. WARJAS MARIAN Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe PIEKARNIA - Chleb swojski
  19. Piekarnia Lubenia P.P.H.U. RAJ Krzysztof Szopiak - Chleb wiejski lubeński
  20. Piekarnia Nr 1 Zofia Wasiewicz - 1.Sernik z kremem waniliowym, 2. Chleb domowy
  21. Firma Produkcyjno-Handlowa "BIESZCZADY" Jan Żurowski - Kabanosy JANKA
  22. Piekarnia-cukiernia "Szelców" Sp. jaw. - Chleb żytni razowy bez drożdży, produkowany na naturalnym zakwasie żytnim
  23. Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o. - Warzywa na patelnię z makaronem i przyprawą rzymską POLTINO
  24. PPHU FENETRA Bogusław i Marek Kozubal Sp. j. - Paprykarz Kołodzieja
  25. JOTA s.c. P. Giza, D. Giza - Pierogi ruskie
  26. Wyroby Cukiernicze "Miód Malina" Ewa Mytych - Tartaletki, Pierożki z nadzieniem jabłkowym, Ciasteczka - Serduszka
  27. Cuda Wianki - Słodkie s.c. - Pączki Basi
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska - Chleb mazowiecki
  29. Pracownia Cukiernicza Tortowe Atelier Jolanta Augustyn - Tartaletka bananowa, Tartaletka miętowa, Tartaletka cytrynowa z opalaną bezą
  30. Cukiernia BABECZKA - Sernik ze śliwką z nutą kawową